Benim Tatlı Yalanım 9.Bölüm Önizleme

REKLAMLAR

Benim Tatlı Yalanım 9.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Benim Tatlı Yalanım dizisinin yeni bölümü 8 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Benim Tatlı Yalanım bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/40lq9

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Suna ve Hande Yüzleşiyor!

Suna, Hande'nin Nejat'a onun cümleleriyle ilanı aşk ettiğini gördükten sonra Nejat'ın evinden kaçar gibi gider. Hande ve Nejat'ın arasında yaşananları umursamamaya karar verir ancak bu konuda pek başarılı olamaz. Suna, Hande'yle yüzleştiğinde, Hande gerçek yüzünü gösterir. Suna, kandırıldığını anlar ancak Nejat'a gerçeği söyleyecek ve mektubu verecek cesareti yoktur. Saniye ve Burcuyla dertleştiği sırada sürpriz bir şekilde aradığı cesareti bulur, Nejat ve Hande'nin bulunduğu partiye elinde mektubuyla gider.

5 Yorum Var

 1. Anonim

  3 Ağustos 2019 - 22:38

  Bir kere ama bir kere farklı birşey deneseler. Suna evden ayrılıp muhallebiciyi açsın ve evde olmaması Nejat’a çok dokunsun. Nejat ona aşık olduğunu anlasın ve bir süre böyle gitsin. Hande Nejat’ın onu sevmediğini anlasın ve şansına küssün. Ona hemen başka biri gelsin. Kötü kadınlık yapacak zamanı olmasın. Aylin gelmesin. Bu dizi bu senaryo içinde olması gerektiği gibi işlesin ve bitsin. Uzadıkça etrafa saçılan kötü kadınlar adamlar tutarsızlıklar. Yok eminim şu andaki reytingle bu diziyi kışa uzatıp saçmalamalara doyamayacaklar.

 2. Zeynep

  3 Ağustos 2019 - 18:07

  Severek izliyorum yakında entrikalarla drama döner sen hiç şaşmam o Zaman yeni dizi bekleriz 2-3 bölüm onu izleriz inşalah bu da öyle olmaz kafa dağıtmak için yazılan bu diziler bir kişinin entrikalarıyla başlar hep entirikayı yapan kazanır

 3. Anonim

  2 Ağustos 2019 - 10:35

  Kesinlikle aynı fikirdeyim. Ortalıkta 3 bölüm entrikasız dizi yazacak senarist yok. Ellerinde bir kalıp çevirip çevirip yazıyorlar. Erkenci Kuş o kadar güzel devam edebilirdi ki. Bu tür diziler hafif insanın kafasını dinlemek için bakabileceği türden. Gerilmenin lüzumu ne?? Yapımcının anladığı tek şey reyting. Yakında görür.

  • Aaa

   2 Ağustos 2019 - 20:40

   Bende aynı fikirdeyim aynı şeyleri tekrar tekrar yazıyorlar yorumları dikkate alan yok arkadaşlar sanırım hepimiz aynı fikirdeyiz afili aşk inşallah böyle olmaz

 4. Lale

  2 Ağustos 2019 - 02:24

  Senaristler biz izleyici yorumlarını okumuyorlar ısrarla aynı konuları yazıp güzel başlayan dizileri yok ediyorlar biraz kendinizi geliştirin Allahaşkına hep aynı senaryo geçen bölümdeki yorumda yazmıştım bu gidişle erkenci kuş gibi en kısa zamanda final yaparsınız Kayra ile olan sahneler azaldı kötülük entrika yine baş rolde bıktık artık ama bir türlü senaristlere anlatamadık bari siz anlatın Suna ve Nejat?

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.