Benim Tatlı Yalanım 13.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Benim Tatlı Yalanım 13.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Benim Tatlı Yalanım dizisinin yeni bölümü 12 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Benim Tatlı Yalanım bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/ep1xf

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Aylin yıllar sonra ortaya çıkıyor. Bu durum Nejat ve Suna’yı nasıl etkileyecek?

Nejat ve Suna arasında duygular açığa çıkmak üzeredir... Nejat, Suna’nın Tolga’nın evlenme teklifini reddettiğini duymuş ve sebebinin kendisi olduğunu anlamıştır. Artık Nejat aşktan kaçmak istemiyordur ve Suna’ya olan hislerini anlatacaktır. Bu sırada hiç hesapta olmayan bir olay gerçekleşir. Aylin, seneler sonra Nejat’a boşanma davası açmıştır ve Nejat, onunla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

6 Yorum Var

 1. Anonim

  9 Eylül 2019 - 16:45

  Ah Aylin gelip, kıskanıp o da nasıl oluyorsa kadın basıp gidip 5 sene ses vermemiş, Suna’ya savaş açarmış ve bu savaşta Hande Suna’ya yardım edermiş mesela!!. Bu arada Hande ve Tolga cuk olur. Tolga onu iyileştirir. Ben Kayra’nın yıkıldığı sahneleri görmek istemiyorum. Suna aklına geleni içindekini pat diye söyleyen biri. Neden bu yalanı anlatmasın? Bunu bir şekilde çözseler. Nejat mahkemede kaşından yaralı.

 2. Anonim

  9 Eylül 2019 - 13:13

  bence kayra durumu en baştan biliyor..:)

 3. Anonim

  9 Eylül 2019 - 09:27

  Bana kalirsa kayra annesinin tarafinda olup babasina ve sunaya kizip kusecek gibi. Yada nejatin akli karisip ayline gönlü kayacak. Üçünün mutlu aile tablosunu uzun süre gormeyi bekleyecegiz bence.

 4. Anonim

  8 Eylül 2019 - 23:17

  Super bir dizi şu gerçek Aylin işleri bozacak sanırım

 5. Anonim

  8 Eylül 2019 - 23:08

  Ortalık karışıyor. Nejat sıkı dağılmış. Bu arada Tolga Hande’yi yola getiriyor galiba çünkü bu durumda onun saçmalıkları hiç çekilmez. Suna bir cesaret Kayra’ya tatlılıkla bir yolunu bulup gerçeği anlatsa ne iyi olur. Aylin yakında karşılarına çıkacak. O gelmeden Kayra’ya Nejat’ın anlattığı terkediliş hikayesini anlatsa ve doğum gününde onu uyurken bulunca annesi zannettiği için gerçeği açıklayamadıklarını söylese. Babasının çok üzgün olduğunu söylese ve Kayra’dan yardım istese. Aslında Aylin’in dersini Kayra verse.

  • reha

   9 Eylül 2019 - 08:55

   Aynen cok guzel olur

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır. Kısa yorumlar yayınlanmayabilir. Lütfen sadece dizi ve dizideki karakterlerle ilgili yorumlar yapalım. Küfür, hakaret veya argo yazanların IP adresi kara listeye alınır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.