Benim Tatlı Yalanım 10.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Benim Tatlı Yalanım 10.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Benim Tatlı Yalanım dizisinin yeni bölümü 22 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Benim Tatlı Yalanım bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/soaw0

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Suna’nın yalanı ortaya çıkacak mı?

Suna Nejat’a aşk itirafı yaptığı mektubu verdiğini zannederek zor bir güne uyanır. Fakat Nejat’a yanlış mektubu vermiştir. Suna kendisini bekleyen asıl tehlikenin farkında değildir, kimliği Hande’nin eline geçmiş, Hande Suna’nın oyununu öğrenmiştir. Hande ise bu durumu Suna’nın yüzüne vurmadan önce tadını çıkaracak, rakibesinin aslında kim olduğunu, kimlerin bu yalana dahil olduğunu teker teker öğrenecektir. Bu arada Şevket kalp spazmı geçirmiş ve aile seferberlik ilan etmiştir. Suna’nın çocukluk aşkı Tolga ve halası Enise bu vesile ile yıllar sonra Şevketler’i ziyarete gelirler. Tolga yıllar içinde üstteğmen olmuş, yurtdışı bir görev için gün saymaktadır. İdeal bir damat adayıdır. Suna’nın çocukluk aşkı ile tekrar karşılaşması, Nejat’ın buna şahit olması hiç beklenmedik bir şeye sebep olur. Nejat farkında olmadan Suna’yı kıskanmaya mı başlayacaktır?

3 Yorum Var

 1. Anonim

  19 Ağustos 2019 - 19:13

  Bu yapımcılar seyircinin aklıyla dalga geçiyor. Bütün diziler bu sarmala giriyor. Bu nasıl akıl?? Handeyi bu klişe entrikacı kadın durumundan çıkarın ya. Başka biri gelsin ona. Onunla olmamak için diretsin ve aslında Nejat’ın kendisi için bir saplantı olduğunu anlasın. Aylin ya da Hande Suna’yı düştüğü yalan çukurundan çıkarsınlar. Olumlu olumlu gitsin çok mu zor??

 2. Gidipgelmeyen

  19 Ağustos 2019 - 18:43

  Valla hiç işler yolunda gitmiyor. Bi yer düzelse diğeri patlak veriyor. Çok fazla uzamamasını istiyorum bu olayların. Hep entrika hep oyun ya. Kısa zamanda Nejat ve Suna beraber mutlu ve oyunsuz bir birliktelik yaşasınlar. Bence bunu yapabilirler. A tabii alışmaları belki zor olabilir ne de olsa genelde hep bi oyun. Neyse Allah’tan umut kesilmez..

 3. Anonim

  19 Ağustos 2019 - 09:29

  Ya neden biseyler yoluna girerken biseyler bozulmak zorunda hakikaten. Basliyor yavas yavas entrika ve gerilim başlıyor malesef.

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır. Kısa yorumlar yayınlanmayabilir. Lütfen sadece dizi ve dizideki karakterlerle ilgili yorumlar yapalım. Küfür, hakaret veya argo yazanların IP adresi kara listeye alınır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.